субота, 03 грудня 2016 16:08

Кравець допоміг своїй команді виграти перший матч у чемпіонаті Іспанії

У матчі 14-го туру іспанської Примери "Севілья" у гостях несподівано поступилася з рахунком 1:2 "Гранаді". Команда нападника збірної України Артема Кравця здобула першу перемогу у поточній першості країни.

На 27-й хвилині Андреас Перейра вивів господарів поля вперед. На 56-й хвилині відзначився Давід Ломбан, якому асистував Кравець. У компенсований до другого тайму час гості відіграли один м'яч - пенальті реалізував Віссам Бен-Йедер.

У таблиці іспанського чемпіонату "Севілья" (27 очок) займає третє місце, а "Гранада" (8 очок) залишила останнє місце і піднялася на 19-у сходинку.

Кравець виступає за "Гранаду" на правах оренди. Контракт нападника належить київському "Динамо".

Прімера.

14-й тур

Гранада (Гранада) - Севілья (Севілья) - 2:1

Голи: Перейра, 27 (1:0); Ломбан, 56 (2:0); Бен-Йедер, 90+5 (2:1, пен).

Зараз ви читаєте новину «Кравець допоміг своїй команді виграти перший матч у чемпіонаті Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua