понеділок, 17 жовтня 2016 11:35

Коноплянка зіграв проти "Аугсбурга", Федецький і Олійник у запасі: результати 7-го туру бундесліги

У Німеччині відбулися матчі 7-го туру бундесліги.

"Баварія" у матчі з "Айнтрахтом" двічі вела у рахунку, але втратила очки (2:2), хоча з 65-ї хвилини мала чисельну перевагу.

Карло Анчелотті розкритикував команду після матчу: "Ми неправильно поставилися до гри. Сподіваюся, цього більше не повториться".

Рібері знову отримав травму і на 2-3 тижні потрапив у лазарет.

Дортмундська "Боруссія" оновила свій рекорд, не програвши у 25-му домашньому матчі поспіль - 1:1 з "Гертою". Імпульсивний Емре Мор "дістав" першу червону картку в бундеслізі за поштовх суперника. Однак Лангкамп дуже картинно падав, і після матчу захисник "Герти" вибачився:

"Це не червона картка, Мор її не заслуговував. Я шкодую про те, що трапилося".

Євген Коноплянка вийшов на заміну на 64-й хвилині у матчі проти "Аугсбурга" (1:1) і, на думку тренера "Шальке" Маркуса Вайнцирля, став одним із винуватців втрати очок:

"В Євгена був стовідсотковий момент. Якби ми забили другий гол, то результат був би вирішений".

А німецьке видання WAZ визнало Коноплянку найгіршим гравцем матчу, поставивши йому 5 балів (найнижча оцінка).

"Дармштадт" програв на виїзді "Майнцу" (1:2). Українці Денис Олійник і Артем Федецький не брали участь у матчі.

Чемпіонат Німеччини

7-й тур

Боруссія Д - Герта 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - 51 Штокер, 1:1 - 80 Обамеянг.

Айнтрахт Ф - Баварія 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 10 Роббен, 1:1 - 43 Хусті, 1:2 - 62 Кімміх, 2:2 - 78 Фабіан.

Хоффенхайм-1899 - Фрайбург 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 34 Вагнер, 1:1 - 77 Нідерлехнер, 2:1 - 81, пенальті Крамарич.

Аугсбург - Шальке-04 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - 65 Бенталеб, 1:1 - 77 Байєр.

Боруссія М - Гамбург 0:0 (0:0, 0:0)

Кельн - Інгольштадт-04 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 28 Модест, 2:0 - 39, пенальті Модест, 2:1 - 90, пенальті Хінтерзеєр.

Вердер - Байєр 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 13 Юнузович, 1:1 - 27 Чалханоглу, 2:1 - 59 Манне.

Майнц - Дармштадт 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 5 Де Бласіс, 2:0 - 56, пенальті Маллі, 2:1 - 90, пенальті Гондорф.

Вольфсбург - РБ Лейпциг 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 70 Форсберг.

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка зіграв проти "Аугсбурга", Федецький і Олійник у запасі: результати 7-го туру бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua