субота, 30 вересня 2017 12:49

Коноплянка в День народження відіграв майже весь матч проти "Байєра"

Євген Коноплянка в День народження був замінений на 84-й хвилині. Фото: sport.ua

В передостанній день вересня півзахисникові збірної України Євгену Коноплянці виповнилося 28 років.

Вечір цього дня українець зустрів на футбольному полі в домашньому матчі проти "Байєра".

Гра завершилася з рахунком 1:1. У першому таймі рахунок за "Шальке" відкрив Горецка, а в другому леверкузенці відігралися завдяки голу Бейлі.

Український іменинник відіграв у складі "Шальке" 84 хвилини, після чого був замінений на Франко ді Санто.

Раніше в матчі з "Хоффенхаймом" Коноплянка не зміг забити в порожні ворота з 3-х метрів.

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка в День народження відіграв майже весь матч проти "Байєра"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua