неділя, 10 березня 2013 11:39

Хет-трик Тевеса допоміг "Ман Сіті" вийти у півфінал Кубка Англії
5

"Манчестер Сіті" вийшов у півфінал Кубка Англії з футболу, розгромивши у чвертьфіналі команду з дивізіону Championships "Барнслі".

Зустріч, яка відбулася в суботу на "Етіхад Стедіум", завершилася з рахунком 5:0 на користь господарів поля. Хет-трик оформив Карлос Тевес, який вразив ворота суперників на 11-й, 31-й і 50-й хвилинах. Ще по голу забили Александар Коларов (27) і Давід Сілва (65).

"Віган" розгромив "Евертон", забивши три голи за чотири хвилини. Поєдинок, який відбувся в суботу у Ліверпулі, завершився з рахунком 3:0 на користь команди Роберто Мартінеса.

Голи забили Майнор Фігероа (29-а хвилина), Келлі Макманаман (30), Хорді Гомес (32).

У неділю зіграють "Манчестер Юнайтед" - "Челсі" та "Міллуолл" - "Блекберн"., Повідомляє "Р-Спорт".

Евертон - Віган 0:3 (0:3, 0:0)

Голи: 0:1 - 30 Фігероа, 0:2 - 31 К. Макманаман, 0:3 - 33 Жорді Гомес.

Манчестер Сіті - Барнслі 5:0 (3:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 11 Тевес, 2:0 - 27 Коларов, 3:0 - 31 Тевес, 4:0 - 50 Тевес, 5:0 - 65 Сілва.

Манчестер Сіті - Пантілімон, Туре, Коларов, Лескотт, Сабалета, Яя Туре, Сілва (Разак, 66), Беррі, Насрі (Сінклейр, 53), Джеко, Тевес (Мілнер, 76).

Зараз ви читаєте новину «Хет-трик Тевеса допоміг "Ман Сіті" вийти у півфінал Кубка Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua