неділя, 24 лютого 2013 18:20

"МанСіті" переміг "Челсі", Харт відбив пенальті
8

"Манчестер Сіті" обіграв удома "Челсі" у матчі 27-го туру чемпіонату Англії з футболу.

Зустріч завершилася з рахунком 2:0. Яя Туре на 63-й хвилині відкрив рахунок у матчі, а Карлос Тевес за п'ять хвилин до кінця основного часу подвоїв перевагу господарів поля.

Півзахисник "Челсі" Френк Лемпард на 52-й хвилині не реалізував пенальті - його удар відбив воротар "Сіті" Джо Харт, який реабілітувався за порушення правил у власному штрафному майданчику.

Після 27 зіграних матчів "Манчестер Сіті" займає друге місце у турнірній таблиці, відстаючи від "Манчестер Юнайтед" на 12 очок і випереджаючи "Челсі" на 7 балів, повідомляє Р-Спорт.

Манчестер Сіті - Челсі 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 63 Яя Туре, 2:0 - 85 Тевес.

Манчестер Сіті - Джо Харт, Сабалета, Туре, Настасіч, Кліши, Яя Туре, Хаві Гарсія, Сілва (Лескотт, 90), Родуелл (Тевес, 54), Мілнер, Агуеро (Насрі, 90).

Челсі - Чех, Іванович, Давід Луїз, Кейхілл, Е. Коул, Обі Мікел (Торрес, 81), Лемпард (Мозес, 68), Е. Азар (Оскар, 69), Рамірес, Мата, Д.Ба.

Попередження: Родуелл (29), Рамірес (37), Туре (40), Сабалета (43).

Зараз ви читаєте новину «"МанСіті" переміг "Челсі", Харт відбив пенальті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua