четвер, 28 лютого 2013 09:54

"Челсі" та "Манчестер Юнайтед" зіграють у чвертьфіналі Кубка Англії
5

Лондонський футбольний клуб "Челсі" став останнім учасником 1/4 фіналу Кубка Англії. Про це повідомляє BBC Sport.

В 1/8 фіналу лондонці обіграли клуб Чемпіоншипа (друга за значимістю ліга чемпіонату Англії) "Мідлсбро". Ця гра пройшла пізно увечері 27 лютого і завершилася з рахунком 2:0 на користь "Челсі". Голи на рахунку Раміреса (на 51-й хвилині) і Віктора Мозеса (на 73-й хвилині).

Наступним суперником "Челсі" буде "Манчестер Юнайтед", який в 1/8 фіналу виявився сильнішим за "Редінг" (2:0). Перший матч між командами пройде 9 березня в Манчестері.

В інших чвертьфіналах зіграють "Евертон" і "Віган", "Манчестер Сіті" і клуб Чемпіоншипа "Барнслі", а також ще дві команди з другої ліги - "Міллуолл" і "Блекберн", повідомляє "Лента".

Кубок Англії

5-й раунд

Мідлсбро - Челсі 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 51 Рамірес, 0:2 - 73 Мозес.

Челсі - Чех, Іванович, Бертран, Террі, Феррейра, Оскар (Марін, 78), Аке, Рамірес, Бенаюн (Е. Азар, 58), Торрес, Мозес (Давід Луїз, 75).

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" та "Манчестер Юнайтед" зіграють у чвертьфіналі Кубка Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua