субота, 23 липня 2016 22:54

Хет-трик Мораеса допоміг "Динамо" розтрощити "Олександрію"

Жуніор Мораес

У матчі першого туру чемпіонату України "Динамо" розгромило "Олександрію". Поєдинок пройшов у суботу в Києві на НСК "Олімпійський" і завершився з рахунком 5:1.

Перший хет-трик у новому сезоні оформив Жуніор Мораес. Бразильський нападник киян забивав на 29-й, 56-й (з пенальті) і 62-й хвилинах матчу, після чого був замінений на Олександра Гладкого.

Після відходу Мораеса голи в складі "Динамо" забивали Віталій Буяльський (71-а хвилина) та Домагой Віда (79). Гол престижу у складі гостей оформив Євген Банада за п'ять хвилин до фінального свистка.

"Динамо" - "Олександрія" - 5:1 (1:0)

Голи: Мораес (29), Мораес (56, з пен), Мораес (62), Буяльський (71), Віда (79) - Банада (86)

Динамо - Шовковський, Морозюк, Хачеріді, Віда, Антунеш, Рибалка, Гонсалес, Сидорчук (Федорчук, 61), Буяльський (Гармаш, 74), Громов, Мораес (Гладкий, 67).

Олександрія - Новак, Микицей, Гітченко, Басов, Чеботаєв, Банада, Запорожан, Старенький (Жичиков, 58), Леонов (Мягков, 66), Чорний (Пономар, 41), Куліш.

Попередження: Сидорчук (11), Леонов (19), Хачеріді (44), Старенький (51), Микицей (51), Мягков (66).

Зараз ви читаєте новину «Хет-трик Мораеса допоміг "Динамо" розтрощити "Олександрію"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua