середа, 12 жовтня 2016 10:50

Гравець "Динамо" приніс збірній Парагваю перемогу над Аргентиною

Атакувальний півзахисник "Динамо" Дерліс Гонсалес допоміг збірній Парагваю обіграти Аргентину в матчі кваліфікації на Кубок світу 2018 року.

Гонсалес вийшов на поле в основному складі і забив гол на 18-й хвилині гри. М'яч так і залишився єдиним у зустрічі - 1:0.

Зазначимо, що цей гол став третім для Гонсалеса у 22 матчах за збірну. Але раніше він забивав тільки з пенальті.

Аргентина вперше в історії зазнала дві домашні поразки в одному відбірковому циклі Кубка світу. У жовтні минулого року "альбіселеста" поступилися вдома Еквадору (0:2).

В обох матчах за Аргентину не грав форвард Ліонель Мессі.

Додамо, що ще один представник української прем'єр-ліги Тайсон вийшов на заміну в матчі Венесуела - Бразилія (0:2). Півзахисник "Шахтаря" з'явився на полі на 89-й хвилині гри, замінивши Вілліана.

Нагадаємо, Тайсон дебютував за збірну Бразилії у вересні, зігравши 5 хвилин у зустрічі проти Еквадору (3:0).

Венесуела - Бразилія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 8 Габріел Жезус, 0:2 - 53 Вілліан.

Аргентина - Парагвай 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 18 Гонсалес.

Зараз ви читаєте новину «Гравець "Динамо" приніс збірній Парагваю перемогу над Аргентиною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua