неділя, 30 жовтня 2016 11:58

Гол Ігуаїна допоміг "Ювентусу" обіграти cуперника "Динамо"

Гонсало Ігуаїн влітку перейшов з "Наполі" до "Ювентуса" за 94 млн. євро. Фото: skysports.com

Центральний матч 11-го туру Серії А відбувся в Турині, де "Ювентус" приймав "Наполі". Зустріч завершилася перемогою господарів, 2:1.

У першому таймі глядачі забитих голів не побачили, а після перерви команди розігралися. На 50-й хвилині Леонардо Бонуччі вивів "Ювентус" уперед, проте за чотири хвилини Хосе Кальєхон зробив рахунок рівним (1:1).

Перемогу "Ювентусу" приніс колишній нападник "Наполі" Гонсало Ігуаїн, який перебрався до туринського клубу минулого літа. Аргентинець відзначився на 70-й хвилині - 2:1.

Завдяки перемозі "Ювентус" набрав 27 очок і відірвався від найближчого переслідувача "Роми" на 5 очок. Але у римлян є гра в запасі.

"Наполі" - суперник київського "Динамо" у груповому турнірі Ліги чемпіонів. 23 листопада команди проведуть матч в Італії. В Києві 13 вересня підопічні Сергія Реброва поступилися - 1:2.

Італія - Серія А. 11-й тур

Ювентус (Турин) - Наполі (Неаполь) - 2:1

Голи: Бонуччі, 50 (1:0); Кальєхон, 54 (1:1); Ігуаїн, 70 (2:1).

Попередження: К'єлліні, 21; Сандро, 22; Ернанес, 61; Манджукич, 85 - Лоренцо Інсіньє, 30.

Зараз ви читаєте новину «Гол Ігуаїна допоміг "Ювентусу" обіграти cуперника "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua