понеділок, 13 червня 2016 00:14

Німеччина обіграла Україну на Євро-2016

Україна ледь не забиває Німеччині. Фото: afp.com

Збірна України поступилася в стартовому для себе матчі Євро-2016 чемпіонам світу німцям із рахунком 2:0.

Українці скуто почали гру і відразу поступилися ініціативою. На 19 хвилині після подачі зі штрафного захисник Мустафі випередив Сидорчука і забив головою в праву від голкіпера П'ятова дев'ятку.

Хвилин 10 збірна України оговтувалася. Потім, застосувавши високий пресинг, пішла вперед. Українці згаяли дві 100% нагоди. Спочатку Хачеріді після подачі кутового бив під перекладину, але Нойєр парирував удар. Згодом Коноплянка вийшов сам на сам і з метра пробив голкіпера. Німців урятував захисник Боатенг, який вибив м'яч із лінії воріт.

"Чітко видно, що: 1. Наші боягузливі - українці не бояться. 2. Наші дерев'яні - українці технічні. 3. Наші затиснуті - українці розкуті. Матчі з нашою участю - сумовите лайно з обох сторін. В українців дуже часто такі веселі матчі відкриті з рівними шансами", – написав у коментарі російський уболівальник.

У другому таймі німці намагалися заспокоїти гру і їм це вдалося.

У компенсований арбітром час Швайнштайгер довів контратаку чемпіонів світу до логічного завершення 2:0.

Наступну гру збірна України зіграє в Ліоні проти Північної Ірландії 16 червня.

Німеччина - Україна, 2:0

Голи: Мустафі, 19, Швайнштайгер, 90+1

Німеччина: Нойер - Хеведес, Боатенг, Мустафі, Гектор - Хедіра, Кроос - Мюллер, Езіл, Дракслер (Шюррле, 78) - Гьотце (Швайнштайгер, 90)

Україна: П'ятов - Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук - Сидорчук, Степаненко - Ярмоленко, Коваленко (Зінченко, 74), Коноплянка - Зозуля (Селезньов, 66)

Попередження: Коноплянка

Зараз ви читаєте новину «Німеччина обіграла Україну на Євро-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua