неділя, 26 червня 2016 21:32

Євро-2016. Угорщина - Бельгія - 0:4
14

Доброго вечора! Футбольний вечір сьогодні завершать Угорщина та Бельгія. Збірні позмагаються за вихід у чвертьфінал Євро-2016 у Тулузі. Серб Мілорад Мажич дасть стартовий свисток о 22:00. Прямий ефір на каналі "Україна".

Нагадаємо шлях суперників у груповому етапі. Мадяри виграли групу F, випередивши Ісландію, Португалію та Австрію. Бельгія фінішувала другою у квартеті Е, пропустивши вперед Італію і залишивши позаду ірландців і шведів.

Цікава деталь. Ніколи в історії матчі між цими збірними не завершувалися з рахунком 0:0. Бельгія - фаворит матчу, але Угорщина здатна на сюрприз. Команда Бернда Шторка поки не зазнала жодної поразки на Євро і стала однією із сенсацій групового етапу.

Додамо, що сьогодні вже були зіграні два матчі 1/8 фіналу. Франція та Німеччина вийшли у чвертьфінал, а Ірландія та Словаччина вибули з турніру. Обидва поєдинки вийшли досить результативними.

Євро-2016

1/8 фіналу

Угорщина — Бельгія

Угорщина: Кірай - Ланг, Юхас, Гузміч, Кадар - Гера, Ловренчіч, Кляйнхайслер, Надь, Джуджак - Салаї

Запасні: Дібус, Гулачі, Фіола, Елек, Немет, Пінтер, Ніколіч, Штібер, Боде, Беше, Пріскін, Корхут

Бельгія: Куртуа - Меньє, Вермален, Альдервейрельд, Вертонген - Наінгголан, Вітсель - Мертенс, де Брейне, Азар - Р.Лукаку

Запасні: Міньоле, Жийе, Феллаїні, Карраско, Денайер, Орігі, Сіман, Батшуайі, Ж.Лукаку, Кабаселе, Дембеле, Бентеке

Матч ще не розпочався, а у нас вже заміна. Ласло Кляйнхайслер травмувався на розминці. У старті його замінить Адам Пінтер.

ПЕРШИЙ ТАЙМ

10 ГООООООООООООООЛ! Збірна Бельгії розіграла штрафний: де Брюйню навісив, а Тобі Альдервейрельд головою відправив м´яч повз Кірая.

35 Кадар скосив Мертенса і отримав жовту картку

45 Мажич нічого не компенсовує до часу першого тайму

ПЕРЕРВА

ДРУГИЙ ТАЙМ

46 Елек виходить замість Золтана Гери

47 Адам Ланг відмахнувся рукою від Азара. Це жовта картка для захисника збірної Угорщини.

61 Елек теж порушив правила проти Азара і отримав попередження

67 Верман скосив Пінтера. Це "гірчичник" від Мажича і пропуск наступного матчу.

70 Перша заміна у збірної Бельгії. Карраско виходить замість Мертенса.

75 Неманья Ніколіч виходить замість Адама Пінтера.

76 Батшуайі продовжить гру замість Лукаку

78 ГООООООООООООООЛ! Батшуайі! Нападник "Марселя" забив після розіграшу кутового.

80 ГООООООООООООООООЛ! Азар! Еден змістився з флангу і вистрілив у нижній кут.

81 Феллайні виходить замість героя матчу Азара.

90 ГОООООООООООООООЛ! Карраско добиває збірну Угорщини.

90+2 Феллайні і Салаї отримали по жовтій карточці.

90+3 Збірна Бельгії виходить у чвертьфінал, забивши чотири м´ячі угорцям. Далі на "червоних дияволів" чекає Уельс.

На сьогодні все! До зустрічі на завтрашніх матчах Євро-2016!

Зараз ви читаєте новину «Євро-2016. Угорщина - Бельгія - 0:4». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua