неділя, 26 червня 2016 21:05

Збірна Німеччини вийшла у чвертьфінал Євро-2016

Збірна Німеччини з розгромним рахунком обіграла Словаччину в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу.

Зустріч відбулася в неділю, 26 червня, в Ліллі і завершилася з рахунком 3:0. Рахунок був відкритий на 8-й хвилині після точного удару Жерома Боатенга. Другий м'яч німці забили на 43-й хвилині: відзначився Маріо Гомес. Через 20 хвилин остаточний рахунок встановив Юліан Дракслер. На 13-й хвилині пенальті не реалізував півзахисник німецької команди Месут Озіл.

Таким чином, збірна Німеччини вийшла у чвертьфінал Євро-2016, де зіграє з переможцем пари Італія - Іспанія. Зустріч між цими командами відбудеться у понеділок, 27 червня.

Збірна Німеччина є чинним чемпіоном світу. На попередньому чемпіонаті Європи німці дійшли до півфіналу, де програли Італії (1:2), повідомляє "Лента".

Євро-2016

1/8 фіналу

Німеччина - Словаччина 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 8 Боатенг, 2:0 - 43 Гомес, 3:0 - 63 Дракслер

Німеччина - Нойер, Хуммельс, Боатенг (Хеведес, 72), Хектор, Кроос, Кімміх, Озіл, Хедіра (Швайнштайгер, 76), Дракслер (Подольскі, 72), Гомес, Мюллер.

Словаччина - Козачик, Шкртел, Шкріньяр, Дьомбер (Салата, 84), Дюріца, Куцка, Грошовскі, Вайсс (Грегуш, 46), Гамшик, Пекарік, Дюриш (Шестак, 64).

Попередження: Шкртел (13), Кіммі (46), Хуммельс (67), Куцка (90).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Німеччини вийшла у чвертьфінал Євро-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua