субота, 19 березня 2016 17:30

Двоє українських біатлоністів фінішували у топ-20 гонки переслідування Кубка світу

Сергій Семенов

У Ханти-Мансійську (Росія) на заключному, дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону відбулася остання у сезоні чоловіча гонка переслідування на 12,5 км.

Переміг німець Сімон Шемпп, який незважаючи на три промахи, випередив на останньому колі норвежця Йоханеса Бьо на 8,5 секунди. У боротьбі за бронзу німець Ерік Лессер, який пробіг два штрафних кола, на 3 секунди був швидшим від швейцарця Бенджаміна Вегера, який відзначився чистою стрільбою.

Найкращий з українців Сергій Семенов з двома промахами і відставанням в 1 хвилину 26 секунд фінішував 15-м, опустившись з 14-ї стартової позиції. Кубкові очки також заробили Олександр Жирний - 19-й (2 промахи, +1.46,6), Віталій Кільчицький - 28-й (2 промахи, +2.36,1) і Володимир Семаков - 34-й (4 промахи, +2.50,4 ). Руслан Ткаленко очок не заробив, але по ходу гонки з одним промахом піднявся з 51-ї стартової позиції на 42-е місце.

Біатлон. Кубок світу. Дев'ятий етап. Ханти-Мансійськ (Росія). 19 березня

Чоловіки. Гонка переслідування. 12,5 км, чотири вогневі рубежі.

1 (2-й у спринті). Сімон Шемпп (Німеччина) - 33.27,8 (1+1+0+1)
2 (7). Йоханнес Тінгнес Бьо (Норвегія) - +8,5 (0+0+0+1)
3 (5). Ерік Лессер - (Німеччина) - +15,7 (0+0+1+1)
4 (11). Бенджамін Вегер (Швейцарія) - + 18,7 (0+0+0+0)
5 (8). Бенедикт Доль (Німеччина) - +27,3 (1+0+1+0)
6 (6). Тім Бурк (США) - + 31,3 (0+0+1+1)...
15 (14). Сергій Семенов (Україна) - +1.26,0 (0+1+1+0)
19 (13). Олександр Жирний (Україна) - (0+0+1+1) +1.46,6
28 (18). Віталій Кільчицький (Україна) - (0+2+0+0) +2.36,1
34 (30). Володимир Семаков (Україна) - (1+0+2+1) +2.50,4
42 (51). Руслан Ткаленко (Україна) - (0+0+1+0) +3.31,9

Зараз ви читаєте новину «Двоє українських біатлоністів фінішували у топ-20 гонки переслідування Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua