неділя, 18 вересня 2016 15:19

Дубль Міліка допоміг "Наполі" перемогти "Болонью"

Суперник "Динамо" по груповому етапу Ліги чемпіонів "Наполі" у матчі 4-го туру Серії А на своєму полі переграв "Болонью" з рахунком 3:1.

Після перемоги над "Динамо" (2:1) у Лізі чемпіонів підопічні Мауріціо Саррі на своєму полі здобули важливу перемогу у матчі з "Болоньєю".

Дубль у складі переможців зробив Аркадіуш Мілік (67-а і 78-а хвилини), ще один гол забив Хосе Кальєхон (14). У "Болоньї" відзначився Сімоне Верді (56). На 81-й хвилині захисник гостей Еміль Крафт отримав червону картку.

Неаполітанський клуб набрав 10 очок і вийшов на першу сходинку в турнірній таблиці. В "Ювентуса" на один бал менше і одна гра в запасі. "Болонья" з шістьма очками йде дев'ятою.

У наступному турі "Наполі" 21 вересня зіграє на виїзді з "Дженоа". "Болонья" в цей же день прийме "Сампдорію".

Чемпіонат Італії

4-й тур

Наполі - Болонья 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 14 Кальєхон, 1:1 - 56 Верді, 2:1 - 67 Мілік, 3:1 - 78 Мілік.

Наполі - Рейна, Хюсай, Альбіоль, Кулібалі, Стрініч (Гулям, 67), Зелінські, Жоржиньо (Аллан, 74), Гамшик, Кальєхон, Габбьядіні (Мілік, 61), Інсіньє.

Попередження: Таідер (10).

Вилучення: Крафт (81).

Зараз ви читаєте новину «Дубль Міліка допоміг "Наполі" перемогти "Болонью"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua