неділя, 06 листопада 2011 21:40

Дубль Ідейе приніс "Динамо" перемогу над "Металістом"

У Харкові завершився центральний матч 16-го туру української прем'єр-ліги. Місцевий "Металіст" не зумів переломити хід зустрічі і поступився київському "Динамо" з рахунком 1:2.

Столичні гості вийшли вперед вже на восьмій хвилині - Браун Ідейе забив гол гарматним ударом від поперечини, а за десять хвилин до перерви нігерієць оформив дубль після відмінного сольного проходу до воріт Дишленковича.

У другому таймі господарі перехопили ініціативу, отримавши в роздягальні відповідні вказівки від Мирона Маркевича. У зв'язку з появою Крістальдо "Металіст" став атакувати помітно більше, що змусило Юрія Сьоміна зміцнити оборону Євгеном Хачеріді, пожертвувавши на поле Олександром Алієвим.

За чверть години до завершення зустрічі харківська команда скоротила розрив у рахунку - Марко Девіч оперативно встиг на добивання після потужного удару Тайсона. Однак, просидівши всю другу половину гри на воротах Олександра Шовковського, на більше "Металіст" не вистачило.

Таким чином, перемога у Харкові дозволила віце-чемпіонам країни обійти донецький "Шахтар" і очолити турнірну таблицю.

Україна. Прем'єр-ліга

16-й тур

"Металіст" (Харків) - "Динамо" (Київ) - 1:2 (0:2)

Голи: Ідейе, 8 (0:1), Ідейе, 35 (0:2), Девіч, 76 (1:2)

Зараз ви читаєте новину «Дубль Ідейе приніс "Динамо" перемогу над "Металістом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua