середа, 18 квітня 2012 14:27

Долгополов вийшов до третього раунду Монте-Карло, де зіграє з Джоковичем

Олександр Долгополов може зустрітися з Новаком Джоковичем у Монте-Карло. Фото: sportonline.ua

Український тенісист Олександр Долгополов вийшов до третього раунду турніру серії "Мастерс", що проходить в ці дні в Монте-Карло.

У матчі другого кола 23-річний українець, який займає 21-ше місце в рейтингу АТР, обіграв 36-ту ракетку світу, 19-річного австралійця Бернарда Томіча - 6/2, 5/7, 6/1.

Долгополов впевнено виграв перший сет, але в другій партії за рахунку 5/5 Томічу вдалося спочатку зробити брейк, а потім і зрівняти рахунок у матчі. Тим не менш, третя партія цілком залишилася за українцем, який а 1 годину 40 хвилин оформив підсумкову перемогу.

На рахунку Долгополова - 11 ейсів, а Томич 4 рази подавав навиліт і 1 раз помилився на подачі. Після цього матчу рахунок в очному протистоянні тенісистів - 4:1 на користь Олександра.

Зазначимо, що минулого року Олександр Долгополов припинив боротьбу на цьому турнірі вже в першому раунді.

Суперником українця у третьому колі буде серб Новак Джокович - перша ракетка світу.

Зараз ви читаєте новину «Долгополов вийшов до третього раунду Монте-Карло, де зіграє з Джоковичем». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua