середа, 24 лютого 2016 23:57

"Динамо" програло вдома "Ман Сіті" і втратило шанси на чвертьфінал Ліги чемпіонів

"Динамо" програло вдома  "Ман Сіті" і втратило шанси на чвертьфінал Ліги чемпіонів

У Києві відбувся матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому місцеве "Динамо" приймало "Манчестер Сіті". Англійці, забивши два м'ячі в першому таймі і один після перерви, здобули перемогу з рахунком 3:1.

На 15-й хвилині нападник гостей Серхіо Агуеро відкрив рахунок. А вже через 25 хвилин півзахисник Давид Сілва подвоїв результат, пославши м'яч у сітку воріт Олександра Шовковського після красивої комбінації.

Кияни після перерви змогли відіграти один м'яч зусиллями півзахисника Віталія Буяльського, але піти від поразки "Динамо" не змогло. Остаточний рахунок точним ударом з-за меж штрафного на 90-й хвилині встановив Яя Туре.

Матч-відповідь у протистоянні за вихід до чвертьфінал турніру відбудеться 15 березня в Манчестері.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. 1-й матч

Динамо К (Київ, Україна) - Манчестер Сіті (Манчестер, Англія) - 1:3

Голи: Агуеро, 15 (0:1); Сільва, 40 (0:2); Буяльський, 58 (1:2); Туре, 90 (1:3).

Динамо: Олександр Шовковський, Александар Драгович, Домагой Віда, Данило Да Сілва (Євген Макаренко, '66), Євген Хачеріді, Віталій Буяльський, Денис Гармаш (Мігель Велозу, '31), Сергій Рибалка, Андрій Ярмоленко, Дерліс Гонсалес, Лукаш Теодорчик ( Жуніор Мораес, '46)

Манчестер Сіті: Джо Харт, Бакарі Санья, Венсан Компані, Гаель Кліші, Ніколас Отаменді, Давид Сільва, Рахім Стерлінг, Фернандіньо, Фернандо Регес, Яя Туре, Кун Агуеро (Келечі Іхеаначо, '91)

Паралельний матч між "Атлетіко" та ПСВ Ейндховен завершився нульовою нічиєю. Зустріч у відповідь також відбудеться 15 березня.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" програло вдома "Ман Сіті" і втратило шанси на чвертьфінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua