неділя, 28 серпня 2016 12:25

"Динамо" на замітку: "Наполі" переміг "Мілан" у Серії А

Польський нападник Аркадіуш Мілік відзначився дублем у ворота "Мілана"

"Наполі" виграв у "Мілана" у матчі другого туру італійської Серії А. Зустріч проходила в Неаполі на стадіоні "Сан-Паоло" і завершилася з рахунком 4:2.

У середині першого тайму Аркадіуш Мілік відкрив рахунок, на 33-й хвилині Мілік оформив дубль. Незабаром після перерви "Мілан" забив два м'ячі за чотири хвилини: відзначилися М'Байе Ньянг і Сусо. На 74-й хвилині удар Хосе Кальєхона вивів "партенопейців" вперед, а в компенсований час Кальєхон оформив дубль.

"Мілан" закінчував зустріч удев'ятьох: на 75-й хвилині з поля був вилучений Юрай Куцка. Під кінець основного часу червону картку отримав М'Байе Ньянг.

"Наполі" (4 очки) вийшов на 2-е місце у Серії А, "Мілан" (3 очки) йде 10-м.

Додамо, що "Наполі" є суперником київського "Динамо" у Лізі чемпіонів. Також у групу до киян потрапили португальська "Бенфіка" та турецький "Бешикташ".

Італія - Серія А.

2-й тур

Наполі (Неаполь) - Мілан (Мілан) - 4:2

Голи: Мілік, 18 (1:0); Мілік, 33 (2:0); Ньянг, 51 (2:1); Сусо, 55 (2:2); Кальєхон, 74 (3:2); Кальєхон, 90+3 (4:2).

"Наполі": Рейна, Хюсай, Албіоль (Влад Кірікеш 89), Кулібалі, Гюлям, Жоржиньо, Аллан (Зелінські 73), Мертенс (Лоренцо Інсіньє 78), Хамшик, Кальєхон, Мілік

"Мілан": Доннарумма, Абате (Калабрія 80), Густаво Гомес, Романьйолі, Маттіа Де Шильйо, Монтоліво, Куцка, Сусо (Лападула 86), Ньянг, Бонавентура, Бакка (Соса 80)

Попередження: Кулібалі, 55; Хюсай, 70; Жоржиньо, 85; Альбіоль, 86; Зелінські, 90 - Ньянг, 53; Гомес, 61; Сусо, 66; Куцка, 75; Романьолі, 90+4.

Вилучення: Куцка, 75; Ньянг, 87.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" на замітку: "Наполі" переміг "Мілан" у Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua