субота, 05 березня 2016 18:54

"Динамо" двічі забило "Дніпру"

Ярмоленко і Гусєв принесли перемогу "Дніпру" fcdynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" обіграло дніпропетровський "Дніпро" у центральному матчі 17-го туру української прем'єр-ліги з рахунком 2:0. Зустріч пройшла у Києві на "Олімпійському" у присутності трохи більше 14 тисяч вболівальників.

Рахунок у матчі був відкритий на 20-й хвилині матчу. Португальський захисник Віторіну Антунеш завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика. Воротар "Дніпра" Ян Лаштувка парирував м'яч перед собою просто на Андрія Ярмоленка. Лідер "Динамо" ударом головою відправив м'яч у сітку.

На 38-й хвилині Олег Гусєв подвоїв перевагу "Динамо". Лаштувка відпасував від воріт на захисника Папа Гуйє, а той далеко відпустив від себе м'яч на півзахисника киян. В результаті Гусєв спокійно забив у порожні ворота.

У другому таймі команди голів не забили. Хоча у господарів було кілька гострих моментів біля воріт "Дніпра".

У наступному турі "Динамо" зіграє на виїзді проти львівських "Карпат". "Дніпро" вдома прийме донецький "Шахтар".

"Динамо" - "Дніпро" - 2:0

Голи: Ярмоленко (20 хв), Гусєв (38 хв)

Динамо - Шовковський, Віда, Драгович, Антунеш, Хачеріді, Гармаш (Сидорчук, 74), Велозу, Гусєв (Яковенко, 71), Ярмоленко, Буяльський, Теодорчик.

Дніпро - Лаштувка, Федецький (Піко, 82) Гуйє, Чигринський, Лучкевич (Руїс, 46), Шахов, Безус (Гама, 46), Ротань, Лео Матос, Матеус, Зозуля.

Попередження: Лео Матос (21), Ротань (35), Зозуля (42), Федецький (58), Буяльський (64).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" двічі забило "Дніпру"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua