неділя, 15 жовтня 2017 21:36

"Чорноморець" створив сенсацію у матчі з "Динамо"

М'яч Олексія Хобленка приніс перемогу "Чорноморцеві" в матчі з "Динамо"

У заключному матчі 12-го туру прем'єр-ліги "Динамо" на виїзді програло "Чорноморцю" - 1:2.

Вже до 20-ї хвилини одесити вели 2:0. Рахунок відкрив Кирило Ковалець, а подвоїв перевагу господарів вихованець "Динамо" Олексій Хобленко. Обидва асисти на рахунку Дениса Васіна.

У другому таймі Артем Кравець скоротив рахунок. Але відігратися кияни так і не змогли.

Це перша поразка киян в сезоні УПЛ. У чемпіонаті не залишилося команд, які ще не програвали.

Чорноморець - Динамо 2:1

Голи: 1:0 - 14 Ковалець, 2:0 - 21 Хобленко, 2:1 - 78 Кравець.

Чорноморець - Гутор, Люлька, Мартиненко, Бамба, Зубейко, Ковалець, Ндіайе, Політило (Ваге, 72), Жуніч, Васін (Третьяков, 84), Хобленко.

Динамо - Коваль, Кадар, Піварич, Пантич, Морозюк, Гармаш (Кравець, 69), Шепелєв (Мораес, 33), Гусєв (Бесєдін, 46), Сидорчук, Буяльський, Мбокані.

Попередження: Васін (60), Мбокані (82).

Перед очним матчем "Динамо" і "Шахтаря", який відбудеться в наступному турі (22 жовтня), кияни поступаються донеччанам вже 7 очок.

Зараз ви читаєте новину «"Чорноморець" створив сенсацію у матчі з "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua