неділя, 20 травня 2012 00:53

"Челсі" вперше виграв Лігу чемпіонів

"Челсі" переміг "Баварію" у серії пенальті ФОТО: sports.ru

Лондонський "Челсі" обіграв мюнхенську "Баварію" у фіналі Ліги чемпіонів увечері 19 травня і вперше в історії став переможцем першості.

Основний час закінчився внічию: на 86-й хвилині за баварців забив Томас Мюллер, а за хвилину до кінця другого тайму м'яч закотив Дідьє Дрогба. У доданий час команди голів не забили, а в серії пенальті "Челсі" вийшов вперед - 4:3.

Після трьох ударів "Баварія" повела з рахунком 2:1, але потім пенальті не зуміли забити Івіца Оліч і Бастіан Швайнштайгер. Переможний гол "Челсі" забив Дрогба.

Нагадаємо, в минулому сезоні "Челсі" виграв Кубок Англії, але вибув з Кубка англійської ліги на стадії чвертьфіналу, зайнявши шосте місце в національному чемпіонаті.

Чотириразовий чемпіон Англії раніше лише одного разу доходив до фіналу Ліги чемпіонів - в 2008 році на московському стадіоні "Лужники" клуб Романа Абрамовича поступився "Манчестер Юнайтед" по пенальті, повідомляє "Лента".

Ліга чемпіонів

фінал

Баварія Німеччина - Челсі Англія 1:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0), по пенальті - 3:4

Голи: 1:0 - Мюллер (83), 1:1 - Дрогба (88).

Баварія: Нойер, Дж. Боатенг, Контенто, ТИМОЩУК, Лам, Швайнштайгер, Мюллер (ван Бюйтен, 87), Кроос, Рібері (Оліч, 97), Роббен, Гомес.

Челсі: Чех, Босінгва, Давид Луїз, Кейхілл, Е. Коул, Обі Мікель, Лемпард, Мата, Бертран (Малуда, 73), Калу (Торрес, 84), Дрогба.

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4.

Попередження: Швайнштайгер (2), Е. Коул (81), Давид Луіз (86), Дрогба (93), Торрес (120).

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" вперше виграв Лігу чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua