четвер, 18 липня 2013 22:34

"Чорноморець" дебютував у Лізі Європи з перемоги над "Дачією"

Роман Григорчук розпочав євросезон з перемоги. Фото: chernomorets.odessa.ua

В Одесі завершився перший матч другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи, в рамках якого місцевий "Чорноморець" зустрівся з кишинівською "Дачією" і завдав поразки представникам молдавського футболу з рахунком 2:0.

З перших хвилин "моряки" виглядали кращими за гостей, проте рахунок у першому таймі відкритий не був. Відразу після перерви хороший удар вдався новачку "Чорноморця" Олексію Гаю, який скористався прострілом у штрафний Павла Кутаса.

У другому таймі суперники показали непоганий футбол, одесити могли як забити другий гол, так і пропустити, в результаті перед фінальним свистком Олексій Антонов відмінним ударом зі штрафного зміцнив перевагу господарів.

Матч на стадіоні "Чорноморець" зібрав близько 21 тисячі глядачів на трибунах. Гра у відповідь відбудеться через тиждень в Кишиневі.

Ліга Європи

2-й кваліфікаційний раунд

Перший матч

Чорноморець (Одеса, Україна) - Дачія (Кишинів, Молдова) - 2:0

Голи: Гай, 46 (1:0); Антонов, 90+4 (2:0).

Попередження: немає - Ілеску, 82; Драговоз, 90.

Зараз ви читаєте новину «"Чорноморець" дебютував у Лізі Європи з перемоги над "Дачією"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua