неділя, 25 вересня 2016 14:43

"Брага" напередодні гри з "Шахтарем" перемогла у чемпіонаті Португалії

Суперник "Шахтаря" по груповому етапу Ліги Європи "Брага" на своєму полі обіграла "Віторію Сетубал" (2:1) у матчі 6-го туру Прімейри.

Рахунок у матчі вдалося відкрити футболістам гостей. Андре Кларо скористався неузгодженістю центральних захисників "Браги" і з кількох метрів розстріляв Матеуса.

Схилити чашу терезів на свою користь підопічним Пешейру вдалося лише у другому таймі. На 50-й хвилині "зброярі" отримали право на пенальті, який упевнено реалізував 37-річний ветеран команди Алан. Через 8-м хвилин "Брага" і зовсім вийшла вперед. Вілсон Едуарду залишився ніким не прикритий в карній зоні після пасу Алана і точним ударом у верхній кут приніс своїй команді перемогу.

Після шести турів в активі "Браги" 10 очок і вона займає 4-е місце. "Віторія Сетубал" з 8 очками розташувалася на 8-му рядку.

Уже в четвер у Львові на "архієпископів" чекає матч 2-го туру групового етапу Ліги Європи проти "Шахтаря".

В іншому матчі групи "Коньяспор" зіграє з "Гентом".

Зараз ви читаєте новину «"Брага" напередодні гри з "Шахтарем" перемогла у чемпіонаті Португалії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua