вівторок, 02 лютого 2016 07:25

Болбат віддав гольову передачу у матчі з "Брюгге", Малиновський залишився на лаві запасних

Сергій Болбат

Український півзахисник "Локерена" Сергій Болбат, орендований у донецького "Шахтаря", відзначився гольовою передачею у матчі 24-го туру чемпіонату Бельгії проти "Брюгге" (1:2).

Болбат навісив зі штрафного, після чого його катарський одноклубник Хамді Харбауі відкрив рахунок у матчі. Відзначимо, що через 2 хвилини "Брюгге" зрівняв рахунок, а на 29-й хвилині вийшов вперед, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Примітно, що обидва м'ячі у ворота команди Болбата забив ізраїльський півзахисник "Брюгге" Ліор Рефаелов.

До слова, ця гольова передача виявилася першою для українця у нинішньому сезоні. Раніше Болбат забив за "Локерен" у чемпіонаті Бельгії 2 м'ячі.

"Генк", за який грає Руслан Малиновський" переміг удома "Кортрейк" - 1:0. Український півзахисник залишився на лаві запасних.

Зараз ви читаєте новину «Болбат віддав гольову передачу у матчі з "Брюгге", Малиновський залишився на лаві запасних». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua