субота, 31 серпня 2013 00:55

"Баварія" завоювала Суперкубок УЄФА, обігравши "Челсі" в серії пенальті

Гол Рібері допоміг Гвардіолі взяти Суперкубок УЄФА. Фото: reuters.com

У Празі на стадіоні "Еден - Сінот Тип" завершився матч за Суперкубок УЄФА між лондонським " Челсі" і мюнхенською "Баварією" . Зустріч завершилася перемогою підопічних Хосепа Гвардіоли.

Рахунок був відкритий вже на восьмій хвилині матчу, коли Фернандо Торрес завершив контратаку лондонців. "Баварія" відігралася в перші хвилини другого тайму - точний удар з-за меж штрафного вдався Франку Рібері . Під завісу зустрічі "пенсіонери" залишилися в меншості через вилучення Раміреса.

Додатковий час почався з гола "Челсі" - відзначився Еден Азар. У "Баварії" було кілька моментів для взяття воріт Чеха, але забити мюнхенцям вдалося тільки один раз. На останніх секундах зустрічі Хаві Мартінес зрівняв рахунок. У серії пенальті точнішими виявилися футболісти "Баварії" - Мануель Нойєр відбив останній удар у виконанні Ромелу Лукаку.

Суперкубок Європи

Баварія (Мюнхен , Німеччина ) - Челсі (Лондон , Англія) - 2:2 ( 5:4)

Голи: Торрес , 8 ( 0:1); Рібері , 47 ( 1:1) ; Азар , 93 ( 1:2) ; Мартінес , 120 +1 (2:2 ) .

Попередження: Рібері , 23; Боатенг , 84 - Кехілл , 42; Рамірес , 64; Луїс , 66; Торрес , 90 ; Лукаку , 99; Коул , 118 ; Іванович , 120.

Вилучення: немає - Рамірес , 85.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" завоювала Суперкубок УЄФА, обігравши "Челсі" в серії пенальті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua