субота, 01 жовтня 2011 18:56

"Баварія" втратила очки у матчі з "Хоффенхаймом"
6

Футболісти дортмундської "Боруссії" здобули впевнену перемогу над "Аугсбургом" в матчі чемпіонату Німеччини з футболу.

Зустріч 8-го туру, що пройшла у Дортмунді в суботу, закінчилася з рахунком 4:0 на користь команди Юргена Клоппа.

У складі переможців хет-трик оформив польський нападник Роберт Левандовскі (30-а, 45-а, 78-а хвилини), ще один гол з передачі все того ж Левандовскі забив Маріо Гетце. Гості могли забити м'яч престижу на 48-й хвилині, але захисник зі Сьєрра-Леоне Джібріль Санко не зміг реалізувати 11-метровий удар.

В іншому матчі мюнхенська "Баварія", яка лідирує в чемпіонаті, не змогла в Зінсхаймі обіграти місцевий "Хоффенхайм" - 0:0.

"Баварія" після 8 матчів набрала 19 очок і залишилася на першому місці в турнірній таблиці бундесліги. Чинний чемпіон "Боруссія" має в своєму активі 13 балів і займає четвертий рядок.

Результати решти матчів ігрового дня:

"Фрайбург" - "Боруссія" М - 1:0,

"Нюрнберг" - "Майнц" - 3:3,

"Байєр" - "Вольфсбург" - 3:1.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" втратила очки у матчі з "Хоффенхаймом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua