неділя, 31 липня 2011 17:29

Батон випередив Феттеля і виграв Гран-прі Угорщини

Пілот Mclaren Дженсон Баттон став переможцем 11-го етапу чемпіонату світу "Формули-1", що проходив в Угорщині. Примітно, що для Баттона ця гонка була 200-ю в кар'єрі.

Друге місце дісталося Себастьяну Феттелю з Red Bull, слідом за ним фінішував Фернандо Алонсо, який виступає за Ferrari. Російський пілот Lotus-Reanault Віталій Петров фінішував на 12-му місці поза очкової зони.

У загальному заліку лідирує Феттель з 234 очками, слідом іде Марк Веббер, на рахунку якого 149 очок, замикає трійку лідерів Льюїс Хемілтон, що відстав від Веббера на три очки. У кубку конструкторів лідирує Red Bull c 382 очками, на другому місці Mclaren (280), на третьому - Ferrari (215).