субота, 05 жовтня 2013 10:42

Автогол приніс "Ворсклі" перемогу над "Таврією"

"Найбільш виправданим результатом була б нічия" - Христопулос ФОТО: sctavriya.com

Полтавська "Ворскла" вирвала перемогу у сімферопольської "Таврії" у матчі 12-го туру української прем'єр-ліги. Зустріч завершилася з рахунком 1:0. Переможний гол провів Олег Міщенко на 81-й хвилині зустрічі.

Втім, гол був записаний на захисника "Таврії " Олександра Аксьонова, від якого сфера влетіла у ворота.

"Ворскла" набрала 20 очок і повернулася на п'яту сходинку, тимчасово обійшовши київське "Динамо". У "Таврії" ситуація незмінна: три очки і останнє місце.

"Можу сказати, що ми вийшли на поле переляканими. "Ворскла" нас пресингувала, але хвилин через 15-20 нам вдалося врівноважити гру. Ми також почали створювати моменти. Думаю, найбільш виправданим результатом сьогодні була б нічия.

На жаль, в такому непередбачуваному моменті ми пропустили гол. Таке, звичайно, у футболі трапляється. Це може статися з кожним футболістом. Я задоволений діями хлопців на полі", - сказав головний тренер сімферопольської "Таврії" Янніс Христопулос в ефірі телеканалу "Футбол".

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

12-й тур

Таврія (Сімферополь) - Ворскла (Полтава ) - 0:1

Голи: Аксьонов, 81 (0:1, автогол).

Таврія - Кахріман, Гуменюк (Павленко, 89), Свенссон, Аксьонов, Буссаїді, Назаренко (Коробка, 79), Рубен Гомес, Калиниченко, Ярчук, Фещук (Мельник, 85), Габовда.

Ворскла - Непогодов, Пердута, Курилов, Даллку, Сапай, Чеснаков, Дедечко, Ребенок, Міщенко (Будник, 90), Громов (Кривошеєнко, 84), Яхович (Янузі, 73).

Попередження: Ярчук, 66 - Дедечко, 83.

Зараз ви читаєте новину «Автогол приніс "Ворсклі" перемогу над "Таврією"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua