неділя, 29 вересня 2013 19:04

Два автоголи, одне пенальті: "Карпати" перемогли "Таврію"

Команда Янніса Христопулоса програла 10-й матч у сезоні ФОТО: crimea.comments.ua

Львівські "Карпати" обіграли сімферопольську "Таврію" у матчі 11-го туру української прем'єр-ліги. Гра завершилася з рахунком 2:1. Сімферопольці вийшли вперед на початку другого тайму, завдяки автоголу Ігоря Пластуна.

Львів'яни відігралися на 76-й хвилині: Сергій Зеньов реалізував пенальті. Вирішальним став автогол Аніса Бусаїді, який невдало зрізав м'яч у власні ворота після подачі Голодюка.

Сімферопольці зазнали третьої поразки поспіль, яке стало десятим у чемпіонаті. "Карпати" набрали 13 очок і зрівнялися за цим показником із "Севастополем" та "Іллічівцем", повідомляє "Чемпионат.com".

Чемпіонат України

11-й тур

Карпати - Таврія 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 - 47, автогол Пластун, 1:1 - 76, пенальті Зеньов, 2:1 - 78, автогол Буссаїді.

Карпати - Ільющенков, Пашаєв, Пластун, Балажиц, Костевич, Голодюк, Федорчук, Зеньов, Марселіньо (Бохашвілі, 58), Елла (Льопа, 58), Гладкий (Мартинюк, 90).

Таврія - Кахріман, Гуменюк, Аксьонов, Любічіч, Буссаїді, Рубен Гомес, Свенссон, Ярчук (Приходний, 82), Калиниченко (Алію, 78), Габовда, Коробка (Павленко, 63).

Попередження: Гладкий (43), Буссаїді (43), Габовда (45), Марселіньо (45), Любічіч (80), Голодюк (83), Бохашвілі (84), Льопа (90).

Зараз ви читаєте новину «Два автоголи, одне пенальті: "Карпати" перемогли "Таврію"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua