середа, 09 травня 2012 23:51

"Атлетико" виграв іспанський фінал Ліги Європи

Радамель Фалькао відзначився дублем ФОТО: Reuters

Мадридський футбольний клуб "Атлетико" став переможцем Ліги Європи. Як повідомляється на сайті УЄФА, фінальний матч з клубом "Атлетик" з Більбао, який відбувся ввечері в середу, 9 травня, закінчився з рахунком 3:0 на користь "Атлетико".

Матч між двома іспанськими командами пройшов у Бухаресті.

Рахунок на сьомій хвилині зустрічі відкрив нападник "Атлетико" Радамель Фалькао, він же на 34-й хвилині забив другий м'яч у ворота "Атлетика". Автором третього, завершального голу став півзахисник Дієго, повідомляє Лента.

Додамо, що "Атлетико" вдруге за три сезони став переможцем Ліги Європи. До цього команда перемагала в сезоні-2009/10, коли у фіналі був обіграний "Фулхем" (2:1).

А Фалькао, забивши 12 голів у поточному розіграші Ліги Європи, став кращим бомбардиром турніру вдруге поспіль. Роком раніше колумбієць завойовував це звання у складі "Порту".

Ліга Європи

фінал

Атлетико Іспанія - Атлетик Іспанія 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Фалькао (7), 2:0 - Фалькао (34), 3:0 - Дієго (85).

Атлетико: Куртуа, Міранда, Годін, Філіпе Луїс, Габі, М. Суарес, Хуанфран, Туран (А. Домінгес, 90), Дієго (Коке, 90), Фалькао, Адріан (Сальвіо, 88).

Атлетик: Ірайсос, Іраола, Амореб?єта, Ауртенече (Ібаі Гомес, 46), Хаві Мартінес, Ітурраспе (Іньїго Перес, 46), Де Маркос, Андер (Токеро, 63), Сусаета, Муніаін, Льоренте.

Попередження: Андер (22), Фалькао (26), Амореб?єта (64), Іньїго Перес (75), Сусаета (90).

Зараз ви читаєте новину «"Атлетико" виграв іспанський фінал Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua