четвер, 21 січня 2016 17:00

Антхольц. Підгрушна фінішувала п'ятою у спринті

Олена Підгрушна потрапила у квіткову церемонію

Сьогодні в італійському Антхольці стартував шостий етап Кубка світу з біатлону, повідомляє "Сегодня".

Переможницею жіночої спринтерської гонки стала росіянка Ольга Подчуфарова, другою до фінішу прийшла італійка Доротея Вірер, а третьою - ще одна росіянка Катерина Юрлова.

Українка Олена Підгрушна, яка стартувала у гонці під першим номером, посіла п'яте місце. Юлія Джима стала 15-ю, Валя Семеренко - 21-ю, Ольга Абрамова - 36-ю, Ірина Варвинець - 38-ю, а Наталія Бурдига - 58-ю.

У Кубку націй серйозних змін не відбулося: незважаючи на невдалий виступ німецьких дівчат, ослаблених відсутністю Лаури Далмайер і Франціски Пройсс, лідерству команди Німеччини поки ніщо не загрожує. Україна зберігає другу позицію, навіть дещо збільшивши відрив від збірних Чехії та Італії.

Завтра в Антхольці пройде спринт у чоловіків.