Як "Динамо" забивало "Скендербеу" у Лізі Європи
18

“Динамо” стартувало у Лізі Європи з перемоги над “Скендербеу”

14 вересня київське "Динамо" провело перший поєдинок групового етапу Ліги Європи проти албанського "Скендербеу" на "Олімпійському".

Підопічні Олександра Хацкевича вважалися беззаперечними фаворитами матчу, але в першому таймі показати свою силу господарям поля не вдалося. Динамівці активно йшли в атаку і кілька разів були близькі до взяття воріт суперника, але удача була на боці гостей. На 39-й хвилині в єдиній контратаці Музака наблизився до воріт киян і відкрив рахунок ударом в нижній кут.

Після перерви на поле у "Динамо" вийшов другий форвард Мораес, після чого всього за кілька хвилин українці зробили результат. Спочатку Сидорчук фантастичним ударом здалеку не залишив шансів голкіперу. А Мораес замкнув передачу з флангу на дальній штанзі - 2:1.

Крапку на 65-й хвилині поставив Мбокані. Форвард реалізував пенальті, який заробив Кадар під час розіграшу кутового.

"Динамо" - "Скендербеу" - 3:1

Голи: Сидорчук, 47, Мораес, 49, Мбокані, 65 (з пенальті) - Музака, 39

highlights - Dyn Ske goalsarena2017

Наступний матч "Динамо" проведе з "Олімпіком" в чемпіонаті України. Зустріч пройде 17 вересня о 19:30.

Зараз ви читаєте новину «Як "Динамо" забивало "Скендербеу" у Лізі Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua