пʼятниця, 07 жовтня 2016 14:19

Як Буффон подарував гол Іспанії

Буффон зробив дитячу помилку з іспанцями. Фото: sport-weekend.com

Збірні Італії та Іспанії вчора зіграли поєдинок кваліфікації КС-2018. Зустріч завершилася внічию, 1:1.

Рахунок в матчі відкрили гості на 55-й хвилині. І зробили це завдяки відверто дитячій як для одного з найкращих воротарів світу помилці, яку зробив Джанлуїджі Буффон. Як це було - дивіться в відеоогляді нижче.

Відігратися "Скуаадра Адзурра" змогла лише на 82-й хвилині. Де Россі чітко реалізував досить неоднозначний пенальті, який німецький арбітр Фелікс Брих призначив після падіння у штрафному Едера.

До кінця зустрічі італійці мали ще кілька нагод забити. Але рахунок на табло так і не змінився.

Нагадаємо, збірна України у своєму матчі зіграла внічию з командою Туреччини, 2:2. Наступний поєдинок синьо-жовті проведуть проти команди Косово в польському Кракові, на стадіоні "Краковія" 9 жовтня. Початок - о 19:00, текстовий онлайн проведе наш сайт.

Зараз ви читаєте новину «Як Буффон подарував гол Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua