субота, 03 жовтня 2015 20:11

Агуеро забив п'ять м'ячів за 20 хвилин і побив рекорд англійської Прем'єр-ліги
8

Нападник "Манчестер Сіті" Серхіо Агуеро у матчі проти "Ньюкасла" встановив новий рекорд англійської Прем'єр-ліги, забивши п'ять м'ячів за двадцять хвилин.

Аргентинський форвард відзначився на 42-й, 49-й, 50-й, 60-й і 62-й хвилині. Через три хвилини після п'ятого голу Агуеро був замінений на Вільфріда Боні. Зустріч закінчилася з рахунком 6:1 на користь "городян".

Колишнє досягнення зі скорострільності належало нападнику "Тоттенхема" Джермейну Дефо, який у листопаді 2009 року оформив пента-трик у ворота "Вігана" (9:1) за 36 хвилин.

23 вересня польський форвард німецької "Баварії" Роберт Левандовскі забив за дев'ять хвилин п'ять м'ячів у ворота "Вольфсбурга", встановивши рекорд чемпіонату Німеччини.

27-річний Агуеро виступає за "Манчестер Сіті" з липня 2011 року. З того часу він провів за клуб 128 матчів, в яких забив 84 м'ячі, повідомляє "Лента".

Манчестер Сіті - Ньюкасл 6:1 (1:1, 5:0)

Голи: 0:1 - 18 Мітрович, 1:1 - 42 Агуеро, 2:1 - 49 Агуеро, 3:1 - 50 Агуеро, 4:1 - 53 де Брюйне, 5:1 - 60 Агуеро, 6:1 - 62 Агуеро.

Манчестер Сіті - Харт, Отаменді, Коларов, Сабалета, Мангаля, Фернандо, Фернандіньо, Сільва (Іхеаначо, 75), де Брюйне, Стерлінг (Навас, 46), Агуеро (Боні, 66).

Попередження: Аніта (36), Фернандіньо (45), Сабалета (82), Мангаля (88).

Зараз ви читаєте новину «Агуеро забив п'ять м'ячів за 20 хвилин і побив рекорд англійської Прем'єр-ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua