вівторок, 07 січня 2014 11:18

КХЛ. "Донбас" в овертаймі вирвав перемогу в "Спартака"
10

Московський "Спартак" підніс сенсацію в Донецьку. У матчі чемпіонату КХЛ москвичі зуміли завоювати очки в поєдинку з "Донбасом", повідомляє "Сегодня".

"Спартак" програв сім останніх ігор. Все погано складалося для гостей і в поєдинку з донеччанами. У першому періоді підопічні Назарова володіли беззаперечною перевагою. За статистикою донеччани завдали 21 кидок по воротах суперника, москвичі лише 7. Але з 21-го лише один досяг мети.

За 13 секунд до сирени Кагарлицький низом послав шайбу в ворота. На самому початку другого періоду " Донбас" збільшив перевагу в рахунку - Дадонов з другої спроби добив шайбу у сітку.

Все йшло до легкої перемоги "Донбасу", але в кінцівці третього періоду за три хвилині "Спартак " двічі запалив червоне світло за воротами Лейтона.

Гра перейшла в овертайм, де "Донбас" таки вирвав перемогу - 3:2: Якуценя реалізував більшість.

"Донбас " - " Спартак" - 3:2 ОТ (1:0 , 1:0 , 0:2 , 1:0)

Шайби: 1:0. Кагарлицький ( Федотенко ) - 19:47 -біл. , 2:0. Дадонов ( Кііскінен ) - 20:53 , 2:1. Медведєв - 55:01 , 2:2. Кваша ( Волков) - 58:37 , 3:2. Якуценя ( Подхрадські ) - 61:39.

Зараз ви читаєте новину «КХЛ. "Донбас" в овертаймі вирвав перемогу в "Спартака"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua