понеділок, 21 листопада 2011 01:05

Ультрас "Динамо" демонстративно пішли зі стадіону під час матчу

Під час матчу "Динамо" проти "Олександрії" ультрас киян провели акцію протесту проти керівництва столичного клубу.

На 35-й хвилині зустрічі фанати вивісили банери з написами "За останні 3 роки відвідуваність домашніх матчів зросла в 2 рази" і "Где же болельщики, Коля?". Адресовані вони були безпосередньо директору департаменту по роботі зі ЗМІ та вболівальниками в "Динамо" Миколі Несенюку. Нагадаємо, причиною нинішнього конфлікту ультрас і керівництва клубу стало непотрапляння на харківський стадіон у матчі 16 туру "Металіст" - "Динамо".

У перерві фанати повернулися на свої місця, а частина їх розосередилася по трибунах стадіону, роздаючи присутнім листівки червоного кольору, де закликалося підняти "червоні картки" на знак протесту по свистку на другий тайм.

Нагадаємо, матч "Динамо"-"Олександрія" завершився розгромною перемогою киян з рахунком 4:0. Голи забивали Ідейе, двічі Ярмоленко і олександрієць Назаренко відзначився автоголом.

Зараз ви читаєте новину «Ультрас "Динамо" демонстративно пішли зі стадіону під час матчу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua