субота, 18 квітня 2015 18:17

З Клюєва зняли підозру в причетності до масових вбивств на Майдані

З Клюєва зняли підозру в причетності до масових вбивств на Майдані
Фото: ipress.ua

З колишнього заступника голови Адміністрації президента Андрія Клюєва зняли підозру у причетності до масових убивств в Києві у січні-лютому 2014 року. Про це повідомили у Генпрокуратурі у відповідь на запит "Тиждень.ua".

26 лютого 2014 року Клюєву повідомили про підозру у вчиненні злочину за ч.3 ст. 365, ч. 3 ст. 27 та п.п. 1, 5 та 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу.

За пунктами ст. 115 Клюєву інкримінувалася організація масових убивств, скоєних групою осіб за попередньою змовою. Максимальна санкція за вказаними пунктами передбачає довічне ув'язнення Однак, у прокуратурі не знайшли доказів причетності Клюєва до розстрілів у Києві і зняли підозру 23 травня 2014 року.

"У зв'язку з тим, що в ході досудового розслідування не здобуто доказів про причетність Клюєва А.П. до вчинення масових вбивств мітингувальників у центральній частині міста Києва у січні-лютому 2014 року, 23.05.2014 повідомлення про підозру Клюєву А.П. змінено, винесено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 27 ст. 340 КК України за фактом перешкоджання проведенню зборів, мітингів, які відбувалися 30.11.2013 року на Майдані Незалежності у місті Києві", – йдеться у тексті ГП.

Санкція за ст. 340 передбачає виправні роботи на строк до двох років або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на той самий строк.

Окрім того, за інформацією прокуратури, наразі досудове слідство стосовно Клюєва зупинено у зв'язку з тим, що він перебуває у розшуку.

Зараз ви читаєте новину «З Клюєва зняли підозру в причетності до масових вбивств на Майдані». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути