
В уряді розраховують, що танення снігу буде вже після 5 квітня.
Про це у Кабінеті Міністрів сказав віце-прем'єр Олександр Вілкул.
Він запевнив, що головні негативні наслідки негоди вже ліквідовано.
"У цілому на сьогоднішній день із 1103 населених пунктів, в яких було ускладнено проїзд, проїзд відкритий усюди. Сьогодні у нас немає населених пунктів, до яких немає доступу. Із 1207 населених пунктів, які було знеструмлено, залишилося тільки 10 – у Полтавській області. Але протягом сьогоднішнього дня ця проблема буде ліквідована", - розповів віце-прем'єр.
Він також зауважив, що основне танення снігу очікується вже після 5 квітня, однак уряд активно до цього готується.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Королевська пообіцяла вчити українську і надалі ходити до Ради
"Сьогодні у східних та південних областях іде сніг. Далі буде сніг у західних областях. 30 березня буде перехід через нуль, потім плавно буде підвищення від +4 до +10. І ми очікуємо з 5 квітня інтенсивне танення снігу", - розповів урядовець.
Вілкул додав: "Одне із ключових питань наразі є підготовка до пропуску паводку. Я в п'ятницю особисто провів засідання оперативного штабу на Волині, де було розглянуто питання повені. Зараз встановлено постійний моніторинг: кожну годину ми отримуємо інформацію про рівень води у ріках. Це те, на що зараз потрібно акцентувати увагу".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Свободівець" прийшов на прес-конференцію із шоломом спецназівця
Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи гарантує він, що Київ у наслідок танення снігу не затопить, Вілкул зауважив: "Працює штаб. І служби роблять все для ефективного пропуску повені. Хоча ситуація і не стандартна, аномальна".
"Сьогодні є резервні ємкості водозберігання і це найголовніше", - додав він.
Коментарі
1І де тут Колєсніченко, Царьков, Фельдман, Герман і інші борці із расизмом?
Правильно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Я не расист, но цыган я бы вообще с территории Украины в Индию выселил. Нация паразитов, за очень редким исключением. Ни одни поминки невозможно провести спокойно. Возмущает нахальство и цинизм. Не ждут, когда люди помянут и уйдут, чтобы забрать оставленное, а лезут сразу, ещё не успеешь выставиться, ещё и дай самое лучшее и налей. А потом этим трамбуют багажники машин. Что они потом с таким количеством скоропортящегося делают - вопрос?
Гітлер теж з циган починав.
а накой хрен там эта цыганская мразь нужна?
Где справку взять, что ты не цыган. В паспорте национальность не указывается. Это по каким признакам "беркутные" определять будут. Иудеи и мусульмане ясно. Снял штаны и доказал. Так, что многие имеющие темный цвет волос и смуглую кожу могут тесно познакомиться с "демократизатором" лиц милицейской национальности.
гнать попрошаек с кладбища
правильно
І хто після цього нацисти (фашисти, расисти)??? Правильно ПдРст!
поддержую