понеділок, 20 лютого 2017 21:33

Українське питання відійшло для світу на другий план - Сушко

Українське питання відійшло для світу на другий план - Сушко
Фото: profi-forex.org

Мюнхенська конференція з безпеки показала, що Україна більше не центр уваги на міжнародній арені.

Про це Gazeta.ua розповів експерт із міжнародних відносин Олександр Сушко.

"Наївно було б розраховувати, що Україна займе цього року центральне місце в Мюнхені. Нові шокуючі для світу обставини відсувають українське питання на другий план. Проблема неконтрольованої міжнародної міграції підриває стабільність Західного світу. Нові форми тероризму впливають на порядок денний навіть тих країн, де це не відбувається", - говорить міжнародник.

На його думку, виступ Петра Порошенка був би ефективнішим, якби український контекст був більше вплетений у глобальний та регіональний.

"Ми зосереджуємося на своїй проблемі й це виглядає повтором вже не раз сказаного на різних міжнародних майданчиках. Тому реакція на виступ президента України не була одностайно позитивною", - зауважив Сушко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Меркель закликала НАТО посилити "східний фланг" через війну в Україні

"Світові виклики й нам не чужі. Наприклад, про міграцію Україні є що сказати. Маємо досвід. Ми потрапили в екстремальну ситуацію з внутрішніми територіями. Але змогли розмістити більше мільйона переселенців у межах країни так, що це не призвело до соціального вибуху. Впоралися. Такі позитивні речі в контексті глобальних викликів треба згадувати. Щоб наші повідомлення були не тільки про проблеми. А й про те, що ми можемо їх вирішити й дати собі раду зі світовими викликами", - додав він.

53-я щорічна конференція з безпеки в Мюнхені тривала з 17 по 19 лютого. В ній взяли участь понад 500 представників із різних країн.

Зараз ви читаєте новину «Українське питання відійшло для світу на другий план - Сушко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути