середа, 11 травня 2016 17:09

Україна представила трирівневий план врегулювання ситуації на Донбасі

Україна представила трирівневий план врегулювання ситуації на Донбасі
Фото: tass.ru

Українська сторона запропонувала план реалізації мирних домовленостей. Він передбачає створення зон безпеки, розмінування територій і моніторинг кордону.

Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін за результатами зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки".

"Ми запропонували триступеневий план, який містить організацію низки баз для СММ, за яких можна буде контролювати кордон. Забезпечення розміщення відповідного обладнання, щоб контролювати точки ризику, зокрема, автомобільні та залізничні дороги. І, звичайно, розмістити представників ОБСЄ на пунктах пропуску з нашого боку, а також деякі інші деталі", - сказав Клімкін.

На основі цих пропозицій місія ОБСЄ розробить низку пунктів для забезпечення розведення сторін та контролю над кордоном. Ці заходи, на думку міністра, повинні перебити постійний потік найманців і військової техніки з Російської Федерації.

"Сподіваюся, нам удасться отримати прогрес у доступі місії до Донбасу та моніторингу кордону", - наголосив Клімкін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Клімкін зробив заяву щодо виборів на Донбасі

Виконавчий директор Центру суспільних відносин Євген Магда вважає, що представники Заходу в "нормандській четвірці" прагнуть будь-якою ціною завершити конфлікт на Донбасі. Тому й продавлюють рішення про вибори на окупованих територіях і конституційну реформу в Україні.

Зараз ви читаєте новину «Україна представила трирівневий план врегулювання ситуації на Донбасі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути