середа, 18 квітня 2012 16:58

Лавринович не бачить причин змінювати закон про вибори

Лавринович не бачить причин змінювати закон про вибори
Олександр Лавринович не бачить протиріч у виборчому законі. Фото: obozrevatel.com

До закону про вибори народних депутатів України не потрібно вносити які б то не було зміни.

Про це заявив міністр юстиції України Олександр Лавринович в інтерв'ю журналістам.

"Я думаю, що питання внесення змін до закону про вибори є не актуальним і жодні зміни внесені в цей закон не будуть", - сказав Лавринович.

На питання журналістів про те, чи не перешкодить невнесення парламентом змін до цього закону з метою усунення існуючих у ньому протиріч роботі ЦВК на майбутніх виборах, Лавринович підкреслив:

"Я не думаю, що там багато протиріч. Там є окремі технічні неточності, які не можуть істотно вплинути на організацію процесу. Що стосується рішень суду, то вони вступають в силу з моменту їх прийняття і є обов'язковими для виконання на території України і не потрібно після цього щось десь рихтувати, треба виконувати рішення суду ... без будь-яких рішень (Верховної) Ради. Якщо КСУ ухвалив рішення, воно повинно виконуватися".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конституційний суд заборонив подвійне балотування

Нагадаємо, до Конституційного суду України звернулася група з 51 народного депутата з конституційним поданням щодо відповідності Конституції України положень частини п'ятої статті 52, абзацу другого частини десятої статті 98, частини третьої статті 99 закону України "Про вибори народних депутатів України" щодо одночасного балотування народних депутатів як за партійними списками, так і по мажоритарних округах.

10 квітня Конституційний суд України визнав неконституційною норму про можливість одночасного балотування за партійними списками і мажоритарним округам.

Зараз ви читаєте новину «Лавринович не бачить причин змінювати закон про вибори». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути