четвер, 17 листопада 2016 18:14

Христина Юшкевич: Держлісагентство активізує боротьбу з корупцією

Христина Юшкевич: Держлісагентство активізує боротьбу з корупцією

В Україні посилюють заходи щодо запобігання корупції у лісовій промисловості. Відтепер працівники Нацполіції зможуть оперативно перевірити походження будь якої деревини. Нещодавно т. в. о. Держлісагентства Христина Юшкевич і начальник департаменту захисту економіки Нацполіції Ігор Купранець підписали протокол про інформаційне співробітництво.

За документом, Держлісагентство надає доступ до системи електронного обліку деревини працівникам департаменту захисту економіки. На переконання сторін, підписання протоколу забезпечить посилення контролю за охороною, захистом та використанням лісів України. Також допоможе запобігати незаконному вирубуванню дерев та своєчасно притягувати до відповідальності порушників лісового законодавства України.

"Держлісагентство активізує боротьбу з корупцією та незаконним обігом деревини. Відтепер ми тісніше співпрацюватимемо з правоохоронцями. Працівники Нацполіції зможуть бачити не лише загальну інформацію під час перевірки деревини, а й усі дані про лісопродукцію від моменту заготівлі до відвантаження кінцевим споживачам. Це забезпечить оперативність виявлення правопорушників", - повідомила Христина Юшкевич.

Нагадаємо, що завдяки запровадженню системи електронного обліку деревини держава має можливість багатоступеневого контролю. Майже на 100 відсотках підприємств Держлісагентства введений електронний облік деревини.

Доступ до інформації із системи ЕОД, яка підтверджує законність заготівлі лісоматеріалів, має кожний охочий. Реалізовано це через сайт ДП "ЛІАЦ". Для перевірки походження деревини достатньо ввести номер бирки і в режимі он-лайн отримати інформацію.

Зараз ви читаєте новину «Христина Юшкевич: Держлісагентство активізує боротьбу з корупцією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути