понеділок, 28 листопада 2011 17:00

В японському магазині продають дерев'яну клавіатуру та флешки з клена

В Японії почав роботу магазин, в якому продаються різні гаджети, виконані з дерева.

Серед основних товарів магазину - клавіатура Full Ki-board у дерев'яному корпусі за ціною близько 1 тисячі доларів, широкий асортимент комп'ютерних мишок з дерева, дерев'яний кейс для смартфона iPhone 4/4s (близько 85 доларів) і зарядна док-станція для нього ж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Каліфорнії показали 300 дерев'яних автомобілів

Крім того, в незвичайному магазині можна придбати флешки з клена або рожевого дерева за ціною від 75 до 120 доларів.

У цьому ж магазині продаються дерев'яні сувеніри, наприклад, копії відомих моделей стрілецької зброї.

Інший же український майстер Василь Лазаренко з дерева зробив автомобіль. Він частково схожий на сучасну машину, почасти - на ретро-автомобіль. Дерев'яну конструкцію майстер збирав два роки. Автомобіль може розганятися до 160 км / год.

Зараз ви читаєте новину «В японському магазині продають дерев'яну клавіатуру та флешки з клена». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.09.2012 12:12:14схидняк94.179.20.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

О, эти ублюдки опять за старое: не по нашему - значит неправильно! Показательно, что во главе объединённого списка оппозиции стоит женщина, которая предала интересы Украины за понюшку коксу, и будучи во власти
предавала интересы людей, устраивая постоянные выборы-перевыборы, вбухивая деньги во исполнение собственных желаний и целей, демократка, запретившая
решением суда себя критиковать. Жуткая женщина, приведшая к власти свору алиментщиков (Власенко), убийц (Лозинский), педофилов,бездельников, появляющихся
в Раде в 10.00 (Сеня), гомосов (Ляшко), воров (Тимошенко, Аваков), алкашей (Луценко). Львов, Буковина, Подолье, Прикарпаття, одумайтесь!

03.09.2012 14:36:16Мила81.163.152.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Схидняк,что так мало написал? О чем? О каких-то убийцах,алименщиках бездельников, понюшке кокса. На мой взгляд ты сам не очень чистоплотен , твоя писанина убога и ничтожна.Я даже не представляю каким это должен быть мужик,написавшим в таком стиле???!!!

03.09.2012 12:23:32Голос82.207.113.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

С таким же успехом я могу назвать ублюдками десятка два от ПР и правительства, но ты все равно будешь говорить, что твои ублюдки лучше .....Предлагаю отказаться от услуг и тех и этих..Согласен?

03.09.2012 11:56:42Филл78.25.50.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Блин, как они надоели, надо их выслать подальше, где нет ни телефона, ни телевидения ни радио.ЗАДОЛБАЛИ ЗТИ ЛУЦЕНКО И ТИМОШЕНКО!!!!!

03.09.2012 12:16:20Голос82.207.113.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

а как на счет Януковича, Азарова?..Не задолболи?...Слух и зрение радуют да?..

03.09.2012 11:54:10Mari3393.75.41.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Одна инициативная группа избирателей требует внести в списки для голосования Бандеру и Шухевича. И хотя кости этих "кандидатов в депутаты" давно истлели, а души горят в аду, два десятка людей с флагами ВО "Батькивщины" и c изображением обезьян на груди настойчиво продолжают требовать...

03.09.2012 11:24:43Вася77.222.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ВОНА-не нардеп, ВОНА ЗЕК, а ЗЕКИ і ЗЕЧКИ беруть участь у виборах, як "електорат", як виразилася жінка Луценка про роботу чоловіка на зоні.

03.09.2012 11:18:44Шпак193.23.53.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Нехай сидит!!! Кому она нужна? воровка на доверии должна сидеть!!)))))

03.09.2012 11:32:29Гість178.216.185.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Обвинувачення Тимошенко висмоктані з пальця Хама і не мають під собою жодного кримінального підгрунття. Посадили за те, що Ю.В. перевищила повноваження при підписанні газових угод. А вона їх підписувала? Підписували два суб"єкти господарювання двох держав в особі їх керівників Міллера та Дубини. Якщо прпустити тиск на Дубину з боку Тимошенко, то він мав всі можливості не підписати ці угоди. Якщо вже винна Ю.В.Т., то Дубина мав би бути співучасником злочинних діянь. І взагалі, давайте поважать те, що пів України її підтримує. Європа й Росія у всьому розібрались, а ми не можемо в своїй країні навести правового ладу.

03.09.2012 12:15:50Шпак193.23.53.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ошибаетесь, уважаемый! Сам пишешь про тыск с боку Цили, и тут же шо "вин миг нэ пидпысуваты"...Думай сначала а после пиши! А насчёт пивукраины скажу так: наконец-то вы поняли, шо нельзя так было плевать в нашу сторону в 2005 году с гниломордым, григян-капительман и прочими тварями с паланын... теперь всёв точности до наоборот: на вас плюют. и что? нормалёк? понравилось? так что надо для начала дать возможность русскоязычным делать так как они хотят и не обязывать носить вышиванки и слушать вашу мову... а дальше - позырим! будете провоцировать - получите ещё больше)))

03.09.2012 11:11:23391.124.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Нардеп в тюрьмі. Ганьба на весь світ

03.09.2012 12:08:39Антиоранж93.183.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Правильно! Стал нардепом - воруй сколько можешь и ничего тебе за это не будет! На том демократия зиждется!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути