середа, 04 травня 2016 11:31

Доходи українців хочуть перевірити по-новому

Доходи українців хочуть перевірити по-новому

Уряд України має перейти на оцінку доходів громадян непрямими методами при призначенні субсидій та допомоги. В умовах величезної тіньової економіки не можна базувати систему соцзабезпечення на офіційних доходах, заявив голова департаменту фінансів соціальних програм міністерства фінансів Андрій Рязанцев.

Про це пише "Дзеркало тижня.Україна".

"Сьогодні через офіційні джерела ми бачимо однаково, як людину без засобів до існування, так і того, хто їздить на новій іномарці і купує чергову квартиру, але не декларує ні копійки доходів", - сказав Андрій Рязанцев.

Потрібен перехід до фінансово-майнового стану людини і перевірці його непрямими методами, в разі якщо він претендує на соцдопомогу, підкреслив представник Мінфіну.

"Той, хто зареєстрував офіційно зарплату в 3 тис. грн вже багатій порівняно з власником іномарки і йому соцдопомогу взагалі не передбачена. І це справедливий соцзахист?", - зазначив він.

Світовий досвід говорить, що в питаннях соцдопомоги потрібно розглядати не окрему особу, а домогосподарство, вважає Андрій Рязанцев. "Інакше у нас півсім'ї виявляються жебраками і отримують соцдопомогу та субсидії, а півсім'ї не знають, куди ховати нерухомість і депозити", - підсумував він.

Раніше Андрій Рязанцев повідомив, що Мінфін під час перевірки отримувачів субсидії і допомоги сформував "чорні списки" громадян виходячи з 5 груп ризику.

Зараз ви читаєте новину «Доходи українців хочуть перевірити по-новому». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути