неділя, 18 листопада 2012 17:46

Срібна монета очищує воду краще за фільтри

Срібна монета очищує воду краще за фільтри
Фото: my-drinks.org.ua

30-річна пацієнтка столичного терапевта Марини Лук'янець підхопила гепатит-А, коли пила неочищену воду з-під крана. Жінка провела в лікарні місяць. Протягом року має дотримуватися дієти.

Вона регулярно кип'ятила воду, тому не боялася інфекцій. Та вірус гепатиту дуже живучий. Щоб його вбити, "варити" воду треба щонайменше півгодини. При цьому разом з "поганими" бактеріями при високій температурі гинуть і корисні, каже лікар.

У такій воді руйнується більшість солей і мінералів. Якщо почнете кип'ятити воду із джерела, лише погіршите її якість. Будь-яка вода з крану містить багато хлору. Від нього внутрішні органи навантажуються, швидше зношуються. Через це тіло передчасно старіє. Від хлору найбільше страждає стравохід і сечовий міхур, бо через них проходить найбільше рідини.

У нефільтрованій воді також є алюміній, фтор. Коли вода проходить по трубах, до неї потрапляють іони свинцю.

- Ці речовини токсичні, приносять навіть більшу шкоду, ніж хлор. А зовсім недавно вчені дізналися, що надмірна кількість алюмінію проковує хворобу Пфальцграфа.

Джерельна вода — корисніша, бо її не обробляють хлором.

- Але вода з криниці природно насичена кальцієм і залізом, які також шкодять ниркам. На якість таку воду мало хто перевіряє. Через промислові підприємства вода у східному регіоні України дуже погана. Значно краще вона на Заході, у Криму.

Щоб зберегти воду якісною, радить дотримуватися кількох простих порад.

Подивіться, як виглядає усередині посуд із водою. Якщо стінки чайнику вкриті накипом, а у чашці із чаєм чи кавою — кольорова плівка, придбайте фільтри, які пом'якшують воду. Такі прибирають із неї кальцій та магній, які й створюють накип.

Якщо хочете зберегти воду в холодильнику, краще не тримати її у пластикових пляшках. Найкраще збереже якість глиняний і скляний посуд. Також підійде каструля із нержавійки.

Наберіть у скляний посуд води з крана, дайте їй постояти пару днів. Якщо після цього побачили зеленуватий осад, у воді багато домішок і мікробів. Виберіть фільтр з добавками срібла. Воно добре знезаразить воду.

Вода з водогону стане придатною для пиття, якщо її фільтрувати. Деякі фільтри містять іони срібла.

Ці мікрочастинки добре знезаражують воду. Але срібло в організмі засвоюється складно. Може початися аргірія — хвороба від надлишку срібла. Шкіра та очі стануть сіруватого кольору. Відновити природний колір шкіри не можна, бо цей процес незворотний.

Краще за фільтри з іонами срібла воду очищує срібна ложка або монета.

- Часточок не залишиться, бо ложка не розчиняється на відміну від частинок срібла, які можуть вимитися із фільтру.

Найкраще пити воду тієї температури, що й тіло людини. Склянка теплої очищеної води натще виводить токсини зі шлунку.

Зараз ви читаєте новину «Срібна монета очищує воду краще за фільтри». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 35413
Голосування Які умови миру і зупинення війни для вас прийнятні
  • Відмова від Донбасу, але вивід військ РФ з усіх інших територій
  • Замороження питання Криму на 10-15 років
  • Відмова від Криму і Донбасу за умови надання гарантій безпеки від Заходу щодо всіх інших територій
  • Зупинка війни по нинішній лінії фронту
  • Лише повне відведення військ РФ до кордонів 1991-го
  • Ваш варіант
Переглянути