Ексклюзиви
понеділок, 29 лютого 2016 03:36

У Лос-Анджелесі стартувала церемонія вручення "Оскара"

У Лос-Анджелесі стартувала церемонія вручення "Оскара"
Фото: ru.hellomagazine.com

В американському місті Лос-Анджелес розпочалася церемонія оголошення переможців кінопремії "Оскар" – однієї з найбільш престижних нагород у світовій кіноіндустрії, яку вручає Американська академія кінематографічних мистецтв і наук.

Це вже 88-ма урочиста подія, яка традиційно збирає головних зірок світового кіно.

Цього року вручення премій відбуватиметься у 24 номінаціях, найбільш престижними з яких вважаються призи за найкращий фільм, найкращому режисерові, а також найкращим акторам та актрисам, які зіграли головні та другорядні ролі.

Зокрема, на звання кращої кінокартини року за версією Американської кіноакадемії претендують такі фільми: "Гра на пониження", "Шпигунський міст", "Бруклін", "Божевільний Макс", "Марсіанин", "Той, що вижив", "Кімната" і "У центрі уваги".

Одна з найбільш захоплюючих інтриг нинішньої церемонії – чи отримає омріяну статуетку кіноактор Леонардо Ді Капріо за фільм "Той, що вижив". Це його шоста номінація, і всі попередні роки нагорода йшла до конкурентів.

Найбільша кількість номінацій цього року у кінокартини "Той, що вижив", а на другому місці "Божевільний Макс". Гучні "Зоряні війни: Пробудження сили" традиційно для саги борються за нагороду в номінації "Кращі візуальні ефекти".

Нагадаємо, що церемонія проходить у легендарному театрі Лос-Анджелеса "Долбі". Ведучий вечора - американський комік Кріс Рок, який проводив "Оскар" у 2005 році.

Зараз ви читаєте новину «У Лос-Анджелесі стартувала церемонія вручення "Оскара"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути