четвер, 16 жовтня 2025 07:01

У Дубаї тестують запуск першого аеротаксі: фото
4

Компанія Archer тестує в Дубаї електролітак з вертикальним зльотом і посадкою Midnight.

Уже з наступного року його використовуватимуть як аеротаксі, повідомляє Milliyet. Літак було презентовано на виставці GITEX Global в ОАЕ.

"Цей літак може перевозити чотирьох пасажирів (без урахування пілота) та має місце для багажу, що дозволить використовувати його як для міських перевезень, так і для роботи екстрених служб", - сказано в публікації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Tesla розпочала тестування роботаксі та перевозить пасажирів за гроші у Техасі

Під час одного з випробувальних польотів Midnight подолав 86 км за 31 хв. Очікується, що вже у 2026 році він почне перевозити пасажирів у Дубаї. Тестові польоти також тривають у США.

Midnight від американської компанії Archer має дальність польоту до 160 км і працює виключно на електричній енергії.

GITEX Global - одна з найвідоміших виставок у сфері технологій та штучного інтелекту, цьогоріч у ній беруть участь 6,8 тис. компаній зі 180 країн.

Приватна ракетна компанія SEPOCH успішно випробувала транспортування посилок за допомогою багаторазової ракети. У Китаї SEPOCH здійснив доставку з Taobao ще 29 травня. Тоді ж ракета XZY-1 транспортувала більше 20 кг посилок під час випробувального польоту біля східного узбережжя КНР.

Зараз ви читаєте новину «У Дубаї тестують запуск першого аеротаксі: фото». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути