ЮНІСЕФ турбується через те, що пандемія спричинить появу "втраченого покоління".
До кінця року у приблизно семи мільйонів дітей до п'яти років діагностують ознаки виснаження, або гострого недоїдання (приріст у 14%), повідомили у звіті міжнародної організації.
Експерти дитячого фонду ООН стверджують, що під загрозою перебуває майбутнє цілого покоління через "довгостроковий вплив" пандемії на їхню освіту, харчування і загальне благополуччя. Для дітей серйозну загрозу несуть пов'язані з пандемією перебої в роботі ключових служб і стрімко зростаючий рівень бідності.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Менше дітей, менше співчуття – наслідки пандемії
За інформацією фахівців організації, закриття шкіл тим чи іншим чином вплинуло на 572 мільйони учнів (33%) в 30 країнах світу.
Спеціалісти припускають, що це призведе до появи більш ніж 10 тисяч додаткових випадків дитячої смертності на місяць в основному в країнах Африки і в Південній Азії.
"Майбутнє цілого покоління перебуває під загрозою", - підкреслила виконавчий директор фонду Генрієтта Форе.
Пандемія коронавірусу спричинила прискорення процесу цифровізації. Споживачі тепер набагато частіше купують онлайн, усе більше людей використовують інтернет як головне джерело інформації і розваг, повідомляють дані дослідження експертів Конференції ООН з торгівлі і розвитку (ЮНКТАД).
Коментарі