Президент Польщі Анджей Дуда провів чергову телефонну розмову з українським колегою Володимиром Зеленським.
Лідери обговорили ситуацію після 19 дня російсько-української війни, повідомив Дуда у Тwitter 15 березня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент Польщі оцінив шанси Путіна зламати українців
Зеленський подякував йому за турботу про українських жінок та дітей. Також він розповів польському президенту, що росіяни продовжують точкові атаки, але зламати українську оборону – не у змозі.
"Ми сповнені рішучості й не здамося", – сказав Зеленський Дуді.
Станом на 11 березня Польща вже прийняла понад 1,5 мільйона біженців з України. Анджей Дуда підписав закон, який регламентує їхні умови перебування на польській території.




















Коментарі