На територію Польщі вже прибула майже тисяча американських військовослужбовців військової бригади США.
Про це повідомив речник польського уряду Рафал Бохенек, передає "Укрінформ".
14 січня, на полігоні Жагань, в одному з місць дислокації американців, за участю глави польського уряду Беати Шидло та міністра національної оборони Антонія Мацеревича відбудеться урочисте привітання американців на польській землі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщу прибула перша партія танків із США




















Коментарі